הגשת דוחות שנתיים

חשוב לדעת שכל אדם שיש לו פעילות עסקית או השקעות במינימום מסוים, מחויב להגיש לרשויות המס דוח שנתי שכולל נתונים על ההכנסות באותה שנה.

הדוח השנתי אמור לכלול :

  1. עוסק שמנהל את עסקו בהנהלת חשבונות חד צידית – צריך להגיש דוח הכולל את כל ההכנסות וההוצאות באותה השנה כולל הוצאות רכב, פירוט הרכוש הקבוע בעסק, ותשלומי ביטוחים שונים.
  2. עוסק שמנהל את עסקו בהנהלת חשבונות כפולה צריך לצרף בנוסף לכתוב בסעיף 1 לעיל, גם מאזן ודוחות נוספים לפי דרישת רשויות המס.

חשוב לדעת שישנם מספר מקרים שבהם יש הכנסות שונות אך לא נדרש להגיש דוח שנתי.

אנו מתמחים בהגשת דוחות שנתיים במקצועיות וברמה גבוהה וכאשר הדוחות מוגשים לרשויות המס בצורה ובפורמט המצופים ע"י עובדי הרשות, והכוללים נספחים, מסמכים וביאורים ברמה הנדרשת; כך, אחוז גבוה יותר של הדוחות שלנו מתקבלים.

הדוח השנתי אמור לכלול:

  • אנחנו לוקחים בחשבון את כל ההטבות שמגיעות לנישומים ואז הנישומים זכאים לתשלומי מס נמוכים יותר ומופחתים יותר.
  • אנחנו לוקחים בחשבון את כל ההפסדים של שנים קודמות ועושים את כל מה שניתן כדי שהנישום ישלם פחות, כחוק ובמקביל אנחנו יודעים לווסת את ההכנסות של בעל עסק כך שהוא יוכל לשלם פחות.
    ישנם נושאים נוספים בתחום הדוחות השנתיים שגורמים לנישומים לשלם פחות מיסים אך לצערנו לא תמיד יודעים על קיומם כגון : בעלי עסקים שהם גם בעלי דירות, ואותם דירות שימשו אותם בעבר לעסק – ישנם הטבות רבות שאינן מנוצלות וחבל. הקלות, פטורים, הוצאות, קיזוזים, ניכויים, פחת ופריסה או פיצול של רווחים והכנסות. כמו כן, ישנם סעיפים לא מעטים שפחות מוכרים המקנים הטבות מס משמעויות.
  • על ידי ניצול מקסימלי של ההטבות – ניתן לחסוך עשרות ומאות אלפי שקלים במס.

 

במידה ואתה רוצה לשלם פחות מיסים וליהנות מהפחתת נטל המס אתה מוזמן להשאיר לנו פרטים ואנו ניצור איתך קשר.

דילוג לתוכן