תיקוני שומה להשבת מיסים ששולמו

מרביתם של בעלי העסקים מתרכזים בניהול העסק שלהם ולא מודעים לזכויות שמגיעות להם מרשויות החוק הכוללות את מס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי.

לפיכך הם אינם מודעים לניצול המקסימלי של הטבות המס המגיעות להם ולכן משלמים עשרות ומאות אלפי שקלים כל שנה עבור מיסים מיותרים.

ההתמחות שלנו כמשרד יועצי מס, חשבונאים, יועצי מס שבח, ובודק שכר מוסמך, היא להפחית את נטל המס לכל נישום עד כמה שניתן וחלק מהשירות שלנו הוא לוודא שאף לקוח שלנו לא משלם סכומים עודפים ומיותרים לרשויות המס.

מאחר ואנחנו בעלי ניסיון בתחומים רחבים ונוספים כגון מיסוי מקרקעין, אנו יודעים לנצל בצורה מקסימלית את כל ההטבות המס שמגיעות לבעלי עסקים עד 7 שנים אחורה ובמקרים רבים – החזרי המס מגיעים לעשרות ומאות אלפי שקלים ששלומו ביתר, רק משום שבעל העסק לא היה מודע לזכויות שלו.

יש לקחת בחשבון שהראיה הכוללת שלנו והניסיון המקצועי שלנו

באים לידי ביטוי גם כמובן בעל הקשור להגשת דוחות לתיקוני שומה ולייצוג נישומים בדיוני תיקוני שומה.

במקרים רבים, הגיעו אלינו עסקים ששילמו מניסים גבוהים ב-7 השנים האחרונות, אולם לאחר בדיקה מעמיקה שלנו, הצלחנו להגיש השגות בקשות לתיקוני שומה, שגרמו להחזרי מס של עשרות ומאות אלפי ₪ בחבויות מס הכנסה, מע"מ ביטוח לאומי, מס שבח, מס רכישה וכן עיצומים כספיים של משרד העבודה והכלכלה.

במידה ונראה לכם שאתם משלמים מיסים גבוהים מידי, אתם מוזמנים לפנות אלינו על מנת שנוכל לבחון את התיק שלכם ברשויות המס ולהציע לכם דרכים להפחית את שומות המס שלכם.
במידה ושילמתם יותר, נשמח להגיש בשמכם דרישה להחזרי מס ביתר.

דילוג לתוכן