מיסוי בינלאומי וגילוי מרצון

משרדינו מעניק שירות ייחודי במסגרת של מיסוי בינלאומי וגילוי מרצון.

יחידים ובעלי עסקים שמחזיקים בבעלותם כספים שלא דווחו לרשויות המס מסכנים את עצמם בהעמדה לדין פלילי מול רשויות החוק.

נוהל "גילוי מרצון" פורסם לראשונה על ידי רשות המסים בשנת 2005, כחלק מהמלחמה בהון השחור. במסגרת הנוהל נקבע, כי בתנאים מסוימים, נישום יוכל לגלות לרשויות אודות נכסים והכנסות שלא דווחו על ידו ולשלם את המס הנגזר מהן, מבלי שיישא באחריות פלילית. בין יתר התנאים לקבלת הפטור מאחריות פלילית עומדת הדרישה לכך שהפנייה נעשתה בכנות ובתום לב, וכי במועד הפנייה לא נערכת בדיקה או חקירה ברשות המסים בעניינו של הפונה.

למדינת ישראל ישנו אינטרס מובהק לתת הקלות לכל אדם אשר מגיע מרצונו החופשי ומדווח על כספים שלא היו ידועים לרשויות המס מאחר והמדינה מרווחיה מיסים נוספים ,ולכן נתנה הקלות שהחשוב מכולם הוא פטור מאחריות פלילית.

ב31.12.19 פגה הוראת השעה שבמסגרתה היו הקלות רבות.

עדיין גם ללא הקלות מסוימות, עדיף להתייעץ איתנו לגבי מהי ההתנהלות הנכונה מול רשויות המס, מאחר וכיום יש הסכמי מידע בין המדינות השונות והיום קל יותר לרשויות החוק להשיג את כל המידע הנדרש לגבי כספים מוחזקים ללא דיווח והם אינם חייבים לסמוך על טוב הלב של הנישומים שמחזיקים סכומי כסף ללא דיווח להגיע ולדווח מרצונם החופשי.

השירות שלנו כולל :

במידה ואתה מחזיק בבעלותך סכומי כסף שאינם מדווחים לרשויות המס, נשמח לסייע לך ולתת לך את הייעוץ המקצועי והטוב ביותר עבורך ולהשגת הסדר מס מיטבי.

דילוג לתוכן