ייצוג בדיני שומה

חלקם מבעלי העסקים יידרשו להגיע לדיוני שומה במשרדי מס הכנסה לצורך דיונים לגבי קביעת גובה המס שהם נדרשים לשלם ו / או במקרים מסוימים נקראים להגיע לשימוע לפני פסילת ספרים עקב ליקויים בניהול ספרי ההנהלת החשבונות.

אי אפשר להפחית בערכו של השירות שאני מעניקים ללקוחותינו והוא ייצוג בדיוני שומה, מאחר וייצוג מקצועי והולם יכול להפחית את שומת המס החל מעשרות אלפי שקלים ועד מאות אלפי שקלים (ואף מיליוני שקלים), וכמובן לחסוך לבעל העסק קנסות כבדים שאף, עלולים לגרום לעסק להיסגר (חלילה).

אנחנו גאים לשתף שבמהלך דיוני השומה אנו נלחמים בחירוף נפש ומתכוננים אליהם ממש כמו עורכי דין בבית משפט!

אנו מגיעים לדיוני השומה מוכנים מראש יחד עם כל החומר שמסודר ברמה מאוד גבוהה על מנת שנוכל להגן בצורה מיטבית על בעל העסק ולוודא שבעל העסק ישלם תשלומי מס נמוכים יותר.

לראיה – כאשר אנחנו מייצגים בדיוני שומה, מגוון עצום של לקוחותינו יוצאים מהדיונים עם תוצאות שהם מאוד מיטביות עם בעל העסק כלומר – תשלומי מס מופחתים במיוחד.

בזכות הניסיון ארוך השנים שלנו בייצוג לקוחות בדיוני שומה ובזכות ההתמקצעות התמידית, מקרים רבים של עסקים שנדרשו לשלם תשלומי מס גבוהים, הגיעו לטיפולנו, ובסופו של דבר שילמו סכומים מופחתים משמעותית, לפיכך אנו משתמשים בתקדימים שאנחנו בעצמנו יצרנו במשרדי השומה השונים לצורך הפחתת המס.

על מנת להשיג תוצאות מיטביות עבור בעלי העסקים שאנו מייצגים בדיוני השומה נדרשים:

כאשר כל היכולות הללו מגיעות לידי ביטוי תוצאות הדיון הופכות להיות להרבה יותר טובות לבעל העסק וכמובן בעל העסק נדרש לשלם תשלום מס מופחת.

 במידה ונקראת לדיון שומה, אנא אל תלך לבד ללא ייצוג מקצועי.

 צור איתנו קשר עוד היום על מנת שנוכל להעניק לך את הייצוג והייעוץ הטוב ביותר.

דילוג לתוכן