חיסכון במיסוי מיוחד

עולם המיסים הינו עולם מורכב, הדורש ידע מעמיק ומקצועי מאוד בהיבטים שונים וזאת על מנת לתת את הייעץ הטוב ביותר לכל לקוח שפונה אלינו.

במידה והינך נדרש לשלם מס על הכנסות שונות – אנו נשמח לעמוד לרשותך ולתת לך את הייעוץ הטוב ביותר בנושאים אלו.

אנחנו מומחים בייעוץ בהשקעות אלטרנטיביות:

אלו השקעות במטבעות וירטואלים, השקעות במיזמים שונים מחוץ לישראל או השקעות חדשות שנוצרו בשנים האחרונות. השקעות הלוואות זמן קצר, מזנין, סטארט אפים והשקעות עם חוקי עידוד ייחודיים (כגון חוק האנג'לים).

השקעות מסורתיות הוניות כגון נדל"ן, זכות ציבורית, רכישת עסקים ועוד

כאשר ישנם נכסים להורים כגון רכוש או עסק והם מעוניינים להעביר את הנכסים הללו לדור הצעיר יותר, חשוב מאוד לדעת את רזי החוק בכל נושא המיסוי בגין העברות דוריות אלו ולהנות מתשלומי מס מופחתים או הקלות בתשלומי המס.

לצערנו אנו מגלים בשנים האחרונים כי עשרות אלפי עובדים, שמגיעים לגיל פרישה אינם מודעים להקלות והטבות המס שמגיעות להם לפי החוק ואינם מבצעים תכנון פרישה מקצועי, ובכך חוסמים את האפשרות למקסימום הפטורים המגיעים להם ומשלמים מיסים עודפים בסכומים של עשרות ומאות אלפי ש"ח.

אנו מציעים תכנון פרישה מקצועי אשר יכול לחסוך לכם עשרות ומאות אלפי שקלים בתכנוני מס לעתיד בטוח יותר, ופטורים מקסימליים, קיבוע זכויות, רצף קצבה,

תחום די חדש וחם מאוד מבחינת רשות המיסים הוא תחום השכרת דירות לתקופות קצרות .

יש הרבה אי בהירות בתחום הזה בתחום המע"מ , מס הכנסה, ניכוי במקור ועוד. כל עניין המיסוי הוא מאוד מורכב ולכן חייבים ייעוץ מקצועי ייחודי.

במידה שהנכם נדרשים לשלם סכומי מס בגין השקעות שונות או בגין כל פעילות שיש בצידה חישובי מס (גם ייחודיים)– אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו וקבל ייעוץ מקצועי לצורך הפחתת נטל המס.

המורכבות המיסויית בנושאים המיוחדים, עולה בהתייחס להיבטים של:

  1. כניסה לעסקה-ווידוא שהכספים מועברים ומזוהים בצורה נכונה, גם כהכנה לאקזיט בריא מהעסקה (השבת הכספים הבייתה), תוך סיווג הכספים ככספים שלא חייבים במס.
  2. מיסוי הפירות על ההשקעה: ריבית, רווחי הון, דיבידנד, רר"לים וכן פטורים והגנות מסויימות.
  3. מיסוי הפסדים וניצולם בצורה מיטבית, גיור/יבוא ההפסדים לארץ וניצולם מול הכנסות ורווחים מתאימים.
  4. התייחסות ל-LLC, רווחים כלואים, חנ"ז וחמי"ז במסגרת כלל תכנוני המס.
דילוג לתוכן