אודות המשרד

משרד חשבונאות וייעוץ מס דניאל יוסבשוילי הוקם בשנת 1993 והוא אחד ממשרדי חשבונאות ויועצי המס מהמובילים בישראל, המטפל במאות תיקים בפיזור רוחבי – החל מעוסקים פטורים ועד לחברות ותאגידים מהגדולים במשק הישראלי.

המשרד נוסד על ידי דניאל יוסבשוילי, בוגר אוניברסיטת ת"א, ונושא תואר בכלכלה התמחות בחשבונאות, בעל תעודת יועץ מס מוסמך, בודק שכר מוסמך לפי החוק להגברת האכיפה בדיני העבודהוהינו יועץ על לעסקים.

הייחודיות העסקית של המשרד היא מומחיות בהפחתת נטל המס לעסקים, חברות ואנשים פרטיים בהתנהלותם השוטפת בעסק ובהשקעות, וכן בכאלו שמבצעים עסקאות נדל"ן.

כל בעל עסק מרגיש שהוא משלם סכום נכבד מידי שנה לרשויות המס השונות ובמרבית המקרים באמת זה אכן מה שקורה.

אנחנו מבינים את הנקודה הכואבת ומתוך רצון אמיתי לעזור לכל לקוח שלנו, לחסוך עד כמה שניתן את נטל המס על ידי הכוונה מקצועית, ליווי וייצוג, אנו אכן פועלים ומשיגים תוצאות יוצאות דופן  על בסיס שוטף ואנחנו שמים לנגד עיננו את האינטרסים של בעל העסק לפני הכל וכמובן במסגרת החוק.

המשרד עוסק במקביל בכמה מישורים ומספק מגוון שירותים בהם:

אנחנו מעמידים לרשות לקוחותינו צוות מקצועי הכולל כיום רו"ח, שלושה יועצי מס מוסמכים ושישה עובדי הנהלת חשבונות וחשבי שכר, ומסוגל להעניק לכל לקוח שירותי הנהלת חשבונות הוליסטיים, שיספקו את כל צרכיו ויעניקו לו מעטפת מקצועית שתשרת אותו ואת השקעותיו נאמנה.

למשרד חשבונאות וייעוץ מס דניאל יוסבשוילי ניסיון מקצועי ומעשי רב שנים של עשרות שנים, דבר המאפשר לצוות המשרד לייצג את הלקוחות בצורה מוצלחת.
ההיכרות הפרסונלית והניסיון בהתנהלות מול הרשויות מקלים ומייעלים את העבודה השוטפת והופכים את התהליכים המורכבים ביותר לפשוטים לטובת לקוחות המשרד – החל מדיווחי שומה, דרך ההתנהלות מול רשויות המס ועד לניהול משא ומתן וקבלת הסדרים והטבות מס במקרי הצורך בדיוני שומה.

הערכים המובילים את המשרד הם מקצועיות חסרת פשרות, שירות הוליסטי, ראיה פיננסית רחבה, יחס אישי ומסירות רבה לכל לקוח, בכל סדר גודל ובכל רמת פעילות.

צוות המשרד דואג להישאר, תמיד, בחזית הטכנולוגיה בכל הקשור להתנהלות ולניהול המקוון של המשרד, כמו גם בחזית הידע הפיננסי והרגולטורי ומקושר בקשר ישיר לרשויות מס הכנסה, מע"מ, ביטוח לאומי ומשרדי ממשלה שונים – פרט שמאפשר למשרד לעבוד ביעילות וברמה הגבוהה ביותר בתחום ולחסוך לכל לקוח עשרות עד מאות אלפי שקלים בתשלומי המס השונים.

דילוג לתוכן